Атестація 2023-2024

На сьогодні, кожна українська родина стикається із проблемою раціонального розподілення сімейного бюджету. А враховуючи умови війни, кризовий стан економіки, падіння реальних доходів громадян, навички раціонального споживання набувають великого значення. Що ж таке раціональне споживання? В чому полягає раціональний вибір продуктів та послуг? Як можна задовольнити свої потреби за наявний бюджет? На такі запитання спробували відповісти учні 11-Б класу в ході роботи над навчальним проектом «Раціональна поведінка споживача» під керівництвом вчителя фінансової грамотності Інни Володимирівни Антонової.

Раціональна поведінка споживача Проект Антонова
Зараз реклама оточує нас на кожному кроці. У метро, ​​автобусі, по дорозі в магазин. Ми беремо в руку смартфон, заходимо в інтернет, а там знову рекламні заклики. Виробники активно просувають свій товар в маси завдяки рекламі. Напевно, коли в світі з’явився найперший продавець, з’явилася і перша примітивна реклама.
Сьогодні на уроці десятикласники створювали власну рекламу товарів і послуг : розробляли бренд -дизайн, складали рекламне гасло. Уявляли себе рекламними агентами, були в пошуках нових стратегій і тактик.
Школярі підійшли до виконання завдання дуже творчо . Використовуючи програми: Canva та Tinkercad, створили рекламу та логотип власного продукту.
А допомагали їм у цьому вч.інформатики Л.Бочуля , вч.робототехніки М.Козяр та вч.фінансової грамотності І. Антонова.

У статті Андріани Якимович [Гнатишин] “LEGO як засіб навчання в умовах нової української школи” проаналізовано необхідність впровадження інноваційних засобів навчання в освітній процес. Автор доводить, що застосування техніки LEGO сприяє розвитку пам’яті, ментальної гнучкості, а також формуванню комунікативних і соціальних компетентностей у здобувачів освіти.

Тези_LEGO_Гнатишин_2020

Ми живемо в епоху стрімкого розвитку цифрових технологій. А сучасних дітей уже складно здивувати, бо в Інтернет-мережі доступно у рази більше інформації, ніж здатен відтворити людський інтелект. Проте технології не можуть замінити вчителя, а лише доповнюють його діяльність. Застосування цифрових технологій в освіті – актуальна тенденція модернізації навчання і водночас виклик для освітян. Незважаючи на зручність та значимість електронних засобів навчання, спостерігаємо зниження мотивації до читання, що є важливою проблемою сьогодення…

Тези_Цифровізація_Гнатишин

А. Якимович [Гнатишин] “Творча діяльність на уроках літературного читання в умовах віддаленого навчання”
У статті описано інтерактивні web-ресурси, актуальні в умовах дистанційного навчання. Автор пропонує цифрові інструменти для організації творчої діяльності на уроках літературного читання.

Тези_Творча діяльність_Гнатишин

Учні 2-Б класу спільно з вчителем Дубравською Богданною Михайлівною досліджували особливості усної народної творчості, працюючи над науковим проектом «Цінності в українському фольклорі». Вони вивчали види усної народної творчості, визначали її вплив на формування української культури та літератури, навчалися працювати в командах. На організаційному етапі, учні продемонстрували свою улюблену книжку, коротко розповіли про її зміст. Підсумком цього етапу було виготовлення лепбука «Ми – маленькі читачі чудових книг», складання прислів’їв з частин. Науково-пошуковий етап передбачав вивчення розділу «Народні перлини для кожної дитини» з української мови, а також дослідницьку роботу в групах й оформлення лепбука «Усна народна творчість». На завершальному етапі діти інсценізували виставу-мюзикл «Різдвяна пригода у лісі» [Автор: Б. М. Дубравська] за мотивами української народної казки.

 

Рідна мова є важливою складовою кожного народу, адже у мові ми відображаємо унікальний характер, нашу ментальність та темперамент. Учні 6-их наукових класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Наталії Степанівни Кирик досліджували використання діалектизмів в сучасній українській мові і вирішували проблемне питання: чи стало б чистішим і досконалішим наше мовлення без вживання діалектизмів, чи навпаки: менш колоритним і формально сухим? Провівши науково-пошукову роботу, її результати були представлені під час вікторини «Словесний калейдоскоп».

Опис Проєкту

Проєкт “Камінь, ножиці, папір” як можливість для учнів займатися робототехнікою і конструюванням у стінах школи.

Проєкт

Вчитель фізичної культури Андрій Корсун розробив план-конспект уроку з елементами дихальної гімнасти А.Н. Стрельнікової. Метою уроку є: закріпити різновиди ведення м’яча, повторити виконання передачі м’яча обома руками від грудей в русі; розвивати спритність та увагу засобами естафет, сприяти фізичному розвиткові учнів; виховувати почуття командного духу та позитивне ставлення до занять фізичною культурою і спортом.

План уроку з фізичної культури з елементами дихальної гімнастики

Конспект уроку фізичної культури на тему “Використання елементів Тимбілдінгу (Team building)”. Учні виявляють сталий інтерес до занять фізичною культурою; розвивають свої фізичні якості засобами колового тренування; формують та вдосконалюють навички командо-утворення.

План уроку з фізичної культури з елементами Тимбілдингу

 

Вчитель музичного мистецтва, педагог-організатор Ольга Валеріївна Левицька розробила власний сценарій для проведення шкільного конкурсу “Школа має талант”. 

Сценарій фінал ШМТ 1

В ході роботи над проєктом “Чи потрібен сучасності штучний інтелект?” учні спробували відповісти на запитання: “Чи зможе колись штучний інтелект створити реальну конкуренцію людському?”

Проєкт

Виховний захід “Різдвяний вертеп”, підготували учні 1-Б класу (грудень 2023). Виховний захід.
 

Навчальний проєкт “Порушення мовних норм у піснях українських виконавців” у 5-А класі.

Опис проєкту

Презентація проєкту

Розробка уроку на тему  “Іван Франко “Захар Беркут”. Патріотична ідея у творі. Уславлення патріотизму, сміливості, вірності в образах Максима та Мирослави.

Урок

Золотий вік архітектурного ренесансу у Львові

Посилання на презентацію

Навчальний проєкт “Винаходи людства”

Посилання

Казки заслужено вважають одним з найпотужніших інструментів навчання дитини. Накопичуючи у собі мудрість колишніх поколінь, вони мають справді чарівну силу: навчальну, розвивальну, творчу. Так, під час вивчення теми «Спільноти» учні 2-А класу ознайомилися, а згодом – інсценізували казочку «Перший виліт з вулика», автором якої є їхня вчителька – Щирба Олександра Михайлівна.

Казка

Пізнання та усвідомлення учнями моральних цінностей жінки Нори ( драма Г. Ібсена “Ляльковий дім”), яка рухається прямим шляхом до того, що вважає справедливим і потрібним. Співставлення долі жінки, відображеної у творі з долею сучасної жінки в умовах війни.

Доля жінки.Проєкт.

Визначення технологій декоративно-ужиткового  мистецтва та технік художнього оздоблення виробів з природного матеріалу.

Проєкт.Технології 5 клас.