Про школу

Велика увага приділяється оздоровленню школярів. Під час канікул школа-інтернат організовує оздоровлення у дитячих таборах відпочинку.

Школа-інтернат має відповідну матеріально-технічну базу для організації навчально-виховного, лікувально-профілактичного та реабілітаційного процесу, проживання вихованців, проведення позанавчальної роботи.

Приміщення школи складається з навчального та спального корпусів, в яких розміщені просторі класні кімнати, навчальні кабінети, комп’ютерний клас, актовий зал, охайні спальні приміщення, медичний кабінет, велика їдальня, бібліотека, спортзал. На території школи є футбольне поле, спортивний майданчик, дитячий майданчик. Професійно-трудове навчання організовано на базі нових майстерень (столярні), які обладнано сучасними столярними верстатами. У школі наявні кабінет обслуговуючої праці, перукарня.

Учителі та вихователі активно впроваджують у роботу новітні педагогічні технології, шукають продуктивні шляхи для реалізації розвитку творчих здібностей школярів. Вихованці залучені до діяльності гуртків – хореографії, хорового, сопілкарів, декоративно-ужиткового мистецтва, театрального тощо. Гуртковою роботою охоплено понад 50 % усіх учнів. Учні школи – неодноразові учасники та переможці обласних і всеукраїнських спортивних змагань з вільної боротьби, футболу, легкої атлетики та боксу.

Медперсонал постійно ознайомлюється з новими методиками лікування (більше уваги – натуральним методикам). Консультативна методична допомога з питань організації лікувально-профілактичної та реабілітаційної роботи здійснюється лікувальними закладами м. Львова та м.Винники. Школа співпрацює з Київськими інститутами екології людини та епідеміології щодо лікування та реабілітації дітей з малими і неактивними (фаза згасання) формами туберкульозу.